Rozczarowujący remis w Stargardzie

Błękitni remisują 0:0 z Unią Solec Kujawski

Wielki niedosyt pozostawił w sercu kibiców mecz, który został rozegrany w ramach 24 kolejki 3 ligi. W tamten piękny dzień na boisku w Stargardzie Szczecińskim nasi ukochani Błękitni Stargard podejmowali Unię Solec Kujawski. Zapewne wielu kibiców liczyło na to, że Błękitni wespną się na szczyt swoich piłkarskich umiejętności i zatrzymają w Stargardzie trzy punkty. Niestety, Unii udało się uszczknąć co nieco z puli. Musieliśmy zadowolić się jeno 1 punktem.

Przebieg meczu

Pierwsza połowa, poza tym że sędzia pokazał 1 żółtą kartkę graczowi Unii nie przyniósł praktycznie żadnych emocji. Brakowało składnych akcji, a obie drużyny ruszały się jak wagony z węglem. Wyglądało na to, jakby zarówno gospodarzom jak i gościom brakowało motywacji do wygrania tego meczu. Schodząc do szatni mieli więc w głowach że jest 0:0. W drugiej połowie Błękitni postanowili zaatakować. Unia broniła się brutalnie, w wyniku czego łącznie goście obejrzeli 6 żółtych kartoników. Zaciekły atak gospodarzy nie przyniósł jednak bramki. W efekcie wszystko zakończyło się remisem.