Gdzie świętować zaślubiny? Piękne miejsca i sale weselne!

Odkąd się zaręczyliście, powoli myślicie o zawarciu związku małżeńskiego. Dla każdej młodej pary jest to bardzo ważny dzień, który powinien być zdecydowanie w stylu nowożeńców. Wśród wielu spraw, które należy uzgodnić przed ślubem, jest wybór miejsca i sali weselnej. Niekiedy jest to nie lada wyczyn, by zarezerwować taki lokal, który w stu procentach będzie spełniał Wasze marzenia. Przestawiamy kilka z nich, które być może się Was spodobają.

Gdzie się bawić w Stargardzie i okolicach?

Hotel Restauracja Fenix – to propozycja bardzo eleganckiej i wytwornej sali, która sprawi, że poczujecie się wyjątkowo! W otoczeniu znajduje się taras oraz piękny ogród. Wszystko to w pobliżu jeziora Miedwie. Miejsce to zapewni urokliwy i romantyczny klimat. Dodatkowo wielką zaletą, są miejsca noclegowe dla weselników! Zobaczcie co jeszcze oferuje ten obiekt, pod adresem: ul. Szczecińska 12, Morzyczyn.

Ranczo Radzicz – to  wspaniała elegancka sala, która pomieści aż 300 Waszych gości! Znajduje się w miejscowości Radzicz około 70 km od Stargardu. Położona jest w pięknym otoczeniu przyrody, wśród koni. Oferuje wyborne staropolskie jedzenie, przygotowywane z z lokalnych produktów. Jeśli jeszcze nie wybraliście miejsca na Wasze wesele, to pojedźcie do Rancza Radzicz i na własne oczy przekonajcie się , czy warto. 🙂

Dom Nad Jeziorem – Kompleks Rekreacyjno – Sportowy – pod adresem Silnów 65 w Szczecinku, znajdziecie Państwo – Dom Nad Jeziorem i to dosłownie! Obiekt znajduje się w śród jezior i lasów Pojezierza Drawskiego. Oferuje dwie, klimatyzowane sale weselne. Jedna większa na około 150 osób w stylu dworku polskiego, druga zaś jest mniejsza, bo na około 80 osób w stylu rustykalnym. Każda Para narzeczonych znajdzie coś dla siebie i swoich gości, na których czeka miejsce noclegowe, po roztańczonej nocy! Koniecznie, rozważcie to miejsce przy wyborze miejsca weselnego! 🙂

Dworek Szczere Pole – to trochę bardziej odległe miejsce niż  ” w okolicy”, ale godne uwagi dla tych, którzy nie ograniczają się do samego Stargardu. Dworek Szczere Pole to obiekt, który oferuje dwie opcje wesela. Wesele jednodniowe, w plenerze pod romantycznym namiotem imprezowym na około 120 gości. Oraz WIELODNIOWE – oferujące wiele atrakcji dla gości i dla Was przez kolejne 3 dni po zaślubinach. Chwilo trwaj… Dużo dobrego by pisać o tym miejscu, dlatego koniecznie sami się o Nim przekonajcie, jadąc pod adres: Wierzchówko 7 78 -530  Wierzchowo.