Dworek Hetmański – idealnym miejscem na odpoczynek!

Jest wiele takich miejsc, które potrafią nas wyciszyć odprężyć i zrelaksować, bez konieczności wyjazdu gdzieś dalej. Wystarczy tylko rozejrzeć się w okolicy Stargardu i oto jest – Dworek Hetmański.

Co wiemy na temat Dworku Hetmańskiego? Gdzie się znajduje i czym się charakteryzuje?

Ten ukraiński dworek,  położony jest na pięknym jeziorem Miedwie w miejscowości Koszewko. Dzięki temu, okolica Dworku może zachwycić Cie pięknym krajobrazem, czystym powietrzem i ciszą. Obiekt został zbudowany w 2003 roku, przez właściciela, którego rodzina pochodzi z Ukrainy. Leży tylko 12 kilometrów od Stargardu. Jest to miejsce dla tych, którzy lubią czuć się luksusowo. Wnętrza Dworku Hetmańskiego są bardzo eleganckie i stylowe, będąc gościem tych wnętrz z pewnością poczujesz się wyjątkowo. Można przyjechać odpocząć tu z rodziną, albo w celach biznesowych czy zwyczajnie podróżnych. W tym miejscu obudzisz się w otoczeniu lasów i łąk, oraz odgłosów ptaków o poranku.

Obiekt zawiera pokoje Lux oraz apartamenty. Wszystkie wnętrza urządzone są bardzo stylowo. Co więcej znajdziecie tu także możliwość skorzystania z sauny, jacuzzi czy masażu. Oprócz tego  mimo ciszy i spokoju, nie będziecie się nudzili, bowiem niedaleko znajduje się XIX wieczny Park Krajobrazowy z niespotykanymi rodzajami roślinności. Są też bardzo ładne trasy rowerowe oraz 18- sto dołkowe pole golfowe! Ponadto w Dworku czekają na Was niesamowite potrawy oraz doskonałe wino.

Czy znaliście wcześniej Dworek Hetmańskiego? Znajduje się pod adresem – Stargard, Koszewko 20.