Gdzie w Stargardzie skorzystamy z bezpłatnego Wi-Fi?

Coraz więcej miast wprowadza darmowe strefy Wi-Fi, które jest dostępne dla mieszkańców. Taki plan mają też władze miasta Stargardu. Już wiosną tego roku w kilku miejscach można będzie korzystać z darmowego Internetu. Uruchomienie stref z darmowym Wi-Fi zaplanowano na koniec marca 2022 roku. Rozwiązanie to będzie dostępne dla wszystkich, zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Korzystać z niego będzie można zarówno z telefonów, jak i tabletów, albo laptopów. Będzie to duże ułatwienie w szczególności dla osób podróżujących z zagranicy, które często nie mają tak dużych pakietów internetowych. Sprawdźmy więc gdzie będzie można korzystać z darmowego Wi-Fi.

Miejsca z darmowym Internetem w Stargardzie

Zaplanowano kilka najpopularniejszych i najczęściej odwiedzanych miejsc w mieście. Ogólnodostępne Wi-Fi będzie dostępne w dwóch parkach. Przede wszystkim jest to Park Chrobrego – w okolicy Teatru Letniego, oraz Park Jagielloński – przy różance i placu zabaw. Oprócz tego będzie można połączyć się z darmową siecią internetową na Rynku Staromiejskim, w Ratuszu i Urzędzie Miejskim. Nie zabraknie go także obok Młodzieżowego Domu Kultury – na terenie zielonym, oraz przy fontannie na os. Zachód.

Inwestycja nie byłaby możliwa, gdyby nie środki unijne. Miasto otrzymało na ten cel aż 15 000 euro.

Jeden komentarz w temacie “Gdzie w Stargardzie skorzystamy z bezpłatnego Wi-Fi?

  1. Świetna sprawa, bezpłatne wifi powinno być standardem w każdym mieście w naszej naładowanej technologią codziennością.

Comments are closed.