60-lecie Komunikacji Miejskiej w Stargardzie!

W tym roku przypada 60-lecie komunikacji miejskiej w Stargardzie. Z tej okazji zostało zorganizowane spotkanie pracowników Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Stargardzie. Wyróżnionych pracowników zostało aż czterdziestu. Wszyscy wyróżnieni, pracują ponad 22 lata, jedna osoba z najdłuższym stażem, może pochwalić się 39-letnią pracą w komunikacji Miejskiej w Stargardzie.

Kto otrzymał wyróżnienia? Jakie były upominki? Kto gratulował i wręczał dyplomy?

Spotkanie odbyło się piętnastego września w Siedzibie Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Stargardzie, przy ulicy Składowej. Obecny był prezes MPK Stargard Jan Gumuła, prezydent miasta Stargard — Pan Rafał Zając oraz zastępcy prezydenta miasta Ewa Sowa i Piotr Mync. Na spotkaniu pojawiło się 35 osób z 40 wyróżnionych. Pracownicy Ci otrzymali medale oraz pamiątkowe dyplomy. Nie zabrakło także drobnych upominków w postaci papierowych, składanych długopisów oraz długopisów i ołówków z logo firmy.

Prezes MPK otrzymał list gratulacyjny od prezydenta miasta Stargard. Przypomnijmy, że Pan Jan Gumuła najpierw był dyrektorem Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej, następnie przez wiele lat Miejskiego Zakładu Komunikacji a dziś jest prezesem spółki Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Stargardzie.