Coś dla fanów Kabaretów w Stargardzie

Już na początku grudnia Stargard ugości gwiazdy kabaretowe. W Stargardzkim Centrum Kultury 3 grudnia o 18:00 wystąpi Kabaret Skeczów Męczących. Jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów pokaże się ze swoim nowym programem “Najśmieszniejszy”. Zapraszamy na prawie dwugodzinne przedstawienie wszystkich zainteresowanych.

Co? Gdzie? Jak?

Grupa Kabareciarzy wystąpi w Stargardzkim Centrum Kultury w środę 3 grudnia o godzinie 18:00. Wstęp jest biletowany, a wejściówki zakupić można zarówno przez Internet jak i w kasie kina SCK przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 105. Ceny zaczynają się już od 75 zł, więc nie czekajcie z ich zakupem. Cały występ zaplanowany jest na niemal dwie godziny świetnej zabawy z całkowicie nowymi postaciami. Śpieszcie się z zakupem biletów jeśli nie chcecie tego przegapić!

Kim są artyści?

Kabaret Skeczów Męczących już od 15 lat tworzy nowe skecze i bawi Polaków. Grupę tworzy czwórka artystów: Karol Golonka, Marcin Szczurkiewicz, Michał Tercz oraz Jarosław Sadza i to właśnie ich pokochali wszyscy fani kabaretów. Zespół pochodzi z Kielc, ale podbija sceny niemal wszystkich kabaretowych festiwali w Polsce. W listopadzie, grudniu i styczniu Kabaret Skeczów Męczących można zobaczyć na trasie z ich najnowszym programem “Najśmieszniejszy”. Oprócz tego przez najbliższych kilka miesięcy występują również na Polskiej Nocy Kabaretowej w największych miastach w Polsce.

Zapraszamy do Stargardzkiego Centrum Kultury wszystkich wielbicieli kabaretów. Z pewnością nie zawiedziecie się nowymi skeczami, w których każdy z nas znajdzie trochę codzienności i absurdu.