Czego możemy spodziewać się podczas 30. Finału WOŚP w Stargardzie?

Największa charytatywna impreza odbędzie się już po raz 30. W najbliższą niedzielę – 30 stycznia, ponownie będziemy mogli wrzucić pieniążki do puszek i dostać za to czerwoną naklejkę w kształcie serduszka. Jak co roku z tej okazji nie mogło zabraknąć ogromnej ilości wydarzeń, które odbędą się w niemal całym kraju. Sprawdźmy gdzie warto wybrać się w niedzielę w Stargardzie i w jaki sposób będzie można pomóc.

Bieg dla Orkiestry

Już po raz szósty odbędzie się stargardzki Bieg dla Orkiestry. Oczywiście nie będą to żadne zawody i nie będzie liczył się tutaj czas ani umiejętności. W biegu mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani. Każdy jest mile widziany na starcie – zarówno dorośli, jak i dzieci! Bieg odbędzie się w godzinach 10:00-13:00 na terenie Teatru Letniego w Parku Chrobrego.

Otwarty trening BJJ dla dzieci

Wspaniała wiadomość od Berserker’s Team, ponieważ to właśnie oni postanowili zorganizować otwarty trening dla dzieci. Na ulicę Rzeźniczą 11 o 14:00 zapraszamy wszystkich rodziców z dziećmi, które zainteresowane są brazylijskim jiu-jitsu. W trakcie spotkania odbędą się gry i zabawy, sparingi i przygotowany będzie poczęstunek. Nie zabraknie także zawodników KSW, którzy będą otwarci na rozmowy! Jest to świetna okazja, żeby zobaczyć czy tego typu sport to jest coś dla Waszych pociech. Zapraszamy!

Pamiętajcie też, że w kilkudziesięciu restauracjach, kawiarniach i barach znajdziecie puszki WOŚP, do których możecie wrzucać pieniądze. Na ulice Stargardu wyjdzie w niedzielę kilkuset wolontariuszy! Oprócz tego możecie również brać udział w licytacjach. Cel jest szczytny i zdecydowanie warto pomagać.