Psy do adopcji w Stargardzie cz.1

Niestety schroniska dla zwierząt bardzo często są przepełnione i choćby nie wiadomo jak bardzo chciały, to nie są w stanie zagwarantować swoim podopiecznym wspaniałych warunków. Właśnie dlatego zachęcają one do adopcji, oczywiście w pełni świadomej. Pamiętajcie, że pies to duży obowiązek i nie wystarczy wychodzić z nim na 5-minutowy spacer 3 razy dziennie. Jeśli jednak jesteście pewni swojej decyzji, to przedstawiamy Wam dziś podopiecznych Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Kiczarowie pod Stargardem.

Kenzo

Ma około 10 lat i trafił do schroniska, ponieważ jego właściciel był w podeszłym wieku i nie mógł się opiekować psem. Ładnie chodzi na smyczy i jest bardzo przyjacielski w stosunku do ludzi. Uwielbia być głaskany i bawić się szarpakiem albo ganiać za piłką i frisbee. Zupełnie nie widać po nim, że ma aż 10 lat. Może to właśnie Ty podarujesz dom Kenzo?

Misiu

Psi emeryt w wieku około 11 lat. Boi się miejskiego zgiełku, więc najlepszy dla niego byłby dom w spokojnym miejscu. Misiu mieszka w schronisku z innymi pieskami i dogaduje się z nimi bardzo dobrze. Z racji wieku jest spokojny i nie potrzebuje ogromnej ilości ruchu. Lubi też dzieci. Kto podaruje dom naszemu Misiowi?

Brenda

Ma około 7 lat i ogromną ilość energii. Uwielbia biegać, bawić się z człowiekiem i spacerować. Bardzo łagodna, dogaduje się z innymi psami i jest bezkonfliktowa. Tak jak inne psy w schronisku czeka na swojego człowieka, który poświęci jej czas i zabierze na niejeden długi spacer. Może to właśnie Ty zabierzesz ze sobą Brendę do domu?

Lary

Mimo tego, że ma 10 lat na karku to jest bardzo żywiołowy i lubi biegać i bawić się. Chodzi ładnie na smyczy i nie przeszkadzają mu inne psy. Szuka kontaktu z człowiekiem i chętnie współpracuje. Kto weźmie ze sobą Larego do domu?

Bożenka

Młoda suczka, która należy do tych niepewnych siebie i lękliwych psów. Ładnie chodzi na smyczy i chętnie przychodzi do ludzi, ale boi się gwałtownych ruchów i hałasu. Bożenka szuka opiekuna, który pokaże jej, że świat nie jest straszny i będzie cierpliwie przezwyciężał razem z nią wszystkie lęki. Kto pokocha Bożenkę?

Polar

Młody – około 4-letni pies, który ma sporo energii i uwielbia spacery. Początkowo jest dosyć nieufny, ale łatwo jest go do siebie przekonać. Ładnie chodzi na smyczy i chętnie współpracuje. Najlepiej, jakby Polar był jedynakiem. Kto podaruje dom Polarowi?

Daktyl

Malutki psi senior, który ma około 11 lat. W swoim poprzednim domu mieszkał z innymi psiakami, które już znalazły nowych opiekunów. Daktyl jest wystraszony i nie radzi sobie dobrze w schronisku. Szukamy dla Daktyla cierpliwego domu, który pokaże mu, że świat nie jest straszny i w którym będzie mógł spędzić swoją psią emeryturę.