Brak pomysłu na obiad? Sprawdź gdzie warto iść zjeść w Stargardzie!

Powstawanie nowych restauracji to nie jest nic nowego. Coraz trudniej jednak stworzyć oryginalną miejscówkę i utrzymać ją w miejscu na dłużej. W szczególności problem ten widać w mniej turystycznych miejscowościach. Tutaj sprawdzicie gdzie warto wybrać się na obiad w Łodzi. Przyjrzyjmy się dzisiaj lokalom gastronomicznym w Stargardzie. Mamy nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie.

ZiemniakoweLove

Czy mogła kiedyś powstać lepsza nazwa restauracji, która serwuje pieczone ziemniaki? Wydaje nam się, że nie. To właśnie tam znajdziecie nadziewane kartofle. Pewnie zaskoczy Was także informacja, że ZiemniakoweLove serwuje nie tylko ziemniaki, ale również całe dania obiadowe. Koniecznie musicie odwiedzić to miejsce, ponieważ to niesamowity punkt na kulinarnej mapie Polski.

Tajemniczy Ogród Caffe & Ristorante

Nazwa tej restauracji nie jest przypadkowa. Miejsce wygląda jak z bajki i tak też można poczuć się będąc jego gośćmi. Oprócz uroczego wyglądu możemy skosztować pysznych dań. W menu znajdą się dania mięsne i rybne, ale też włoskie makarony i sałatki. Każdy powinien znaleźć tam coś dla siebie. Jeśli chcecie spróbować czegoś pysznego i przy okazji się najeść, to zdecydowanie jest to odpowiedni wybór.

Karkówka w bułce & szaszłyk

Z zewnątrz miejsce może nie wygląda reprezentatywnie, ale gwarantujemy że nie zawiedziecie się na jedzeniu. Jak sama nazwa wskazuje nie jest to może miejsce dla wegetarian, ale osoby mięsożerne powinny być zachwycone. Przygotujcie się jednak na sytuację, że w środku nie będzie gdzie usiąść i będziecie musieli zabrać karkówkę w bułce i szaszłyka ze sobą.

Miejski Browar Stargard

Jeśli oprócz dobrego jedzenia zależy Ci także na oryginalnym piwie to jest to odpowiednia restauracja dla Ciebie. Do każdego dania kelnerzy bez problemu pomogą Ci dobrać odpowiednie piwo, które oczywiście jest warzone w Browarze. Jeśli chcesz to istnieje opcja odwrotnego zabiegu – Ty wybierasz piwo, a obsługa podpowiada Ci jakie danie będzie do niego pasować. Nie można również nie zwrócić uwagi na niebanalny wygląd tej restauracji. Powinna spodobać się ona wszystkim lubiącym loftowy styl.

Mamy nadzieję, że teraz trochę łatwiej będzie Wam wybrać miejsce na następny obiad. Życzymy więc smacznego!

Jeden komentarz w temacie “Brak pomysłu na obiad? Sprawdź gdzie warto iść zjeść w Stargardzie!

  1. Potwierdzam, że w Karkówka w bułce & szaszłyk w weekendy są tłumy i trzeba się na to przygotować, lub wcześniej zarezerwować miejsce, żeby się nie rozczarować.

Comments are closed.