Sesje eksperckie dotyczące rodzicielstwa w Stargardzie – jak poprawić swoje umiejętności jako rodzic?

Stargard staje się miejscem, gdzie odbędą się bezpłatne warsztaty dla rodziców i opiekunów. Te cenne sesje są organizowane przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, który ma na celu dostarczenie niezbędnej wiedzy osobom odpowiedzialnym za wychowanie dzieci.

Eksperci z dziedziny wychowania dzieci będą dostarczać konkretnych porad, co robić w sytuacjach, gdy dziecięce zachowanie staje się problematyczne. Podzielą się oni także z uczestnikami swoimi sprawdzonymi metodami radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Dodatkowo, specjaliści wskażą miejsca i instytucje, które mogą zapewnić dodatkowe wsparcie w procesie wychowania.

Chociaż warsztaty są udostępnione dla publiczności bezpłatnie, wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Rodzice i opiekunowie mogą zarezerwować swoje miejsca, kontaktując się osobiście z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej lub telefonicznie pod numerem 91 578 45 77, rozszerzenie 133.

Te wartościowe sesje rozpoczną się ósmego kwietnia, dając uczestnikom możliwość zdobycia przydatnej wiedzy i umiejętności, które pomogą im być lepszymi rodzicami i opiekunami.