Mikołajki w Domu Kultury Kolejarza!

Jest kilka dni w roku, na które dzieci czekają szczególnie bardzo. Między innymi są to: urodziny, Dzień Dziecka i Mikołajki! I właśnie Mikołajki wkrótce odbędą się w Domu Kultury Kolejarza w Stargardzie!

Kto organizuje Mikołajki? Czy są ograniczenia wiekowe dzieci? Ile wynosi bilet wstępu?Jakie atrakcje czekają na dzieci?

Szóstego grudnia obchodzony jest Dzień Świętego Mikołaja, z tego powodu już 4 grudnia w Domu Kultury Kolejarza w Stargardzie odbędzie się wspaniała impreza Mikołajkowa dla dzieci. Całą zabawę poprowadzi Event Kolektyw, na którą zaprasza organizatorka Pani Katarzyna Przysiwek.

Event Kolektyw, zajmuje się organizacją przeróżnych wydarzeń np. festynów, bankietów, jubileuszy albo właśnie imprez dla dzieci oraz wielu wielu innych.  To bardzo zgrany zespół, który sprawia, że wszelkie imprezy są wyjątkowe!

Mikołajkowych atrakcji będzie cała masa. Począwszy od gorącej czekolady i słodkości, poprzez zabawy ze Śnieżynką „Elfy na Start”! Jednakże chyba najważniejszym i najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem dla każdego dziecka będzie spotkanie ze Świętym Mikołajem! Ponadto będzie możliwość upamiętnienia tej niesamowitej chwili, poprzez zrobienie zdjęcia w fotobudce!

Warto zaznaczyć, że na imprezę Mikołajkową w Domu Kultury Kolejarza, nie ma ograniczeń wiekowych dziecka. Bilety wejściowe są odpłatne, a cena wynosi 60 zł. Zakup biletu będzie możliwy przy wejściu. Z całą pewnością tego dnia na twarzach dzieci pojawią się duże uśmiechy!  W końcu będą to dwie godziny niesamowitej Mikołajkowej zabawy, pełnej radości i pyszności. Któż z dorosłych nie chciałby tego dnia choć przez chwilę znów być dzieckiem?!

Lokalizacja znajduje się przy ulicy Szczecińskiej 17, a zabawa będzie trwała od godziny 16 do 18. Życzymy udanej imprezy Mikołajkowej!