Edyta Geppert już niedługo odwiedzi Stargard

Edyta Geppert to artystka, którą z pewnością znacie i kochacie. Na scenie występuje od 1984 roku, kiedy to pojawiła się na V Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Od tego tak naprawdę wszystko się zaczęło i już jakiś czas później mogła pochwalić się zdobyciem Nagrody Głównej im. Karola Musioła podczas XXI Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W kolejnych latach pojawiała się w Opolu regularnie i nie raz była za to nagradzana.

Koncerty Edyty Geppert

Koncerty tej artystki to nie tylko możliwość usłyszenia jej utworów, ale również niesamowite przedstawienie. Nie da się ukryć, że jej repertuar nie jest przypadkowy, a każda piosenka jest w nim w jakimś celu. Śpiewa utwory, których teksty napisali między innymi: Magda Czapińska, Agnieszka Osiecka, Wojciech Młynarski albo Andrzej Poniedzielski. Gwiazdy takie jak np. Seweryn Krajewski komponowały dla niej muzykę.

Edyta Geppert w Stargardzie

Jeśli chcecie wybrać się na niesamowite wydarzenie, podczas którego zachwycicie się Edytą Geppert, to już niedługo będziecie mogli to zrobić. Artystka pojawi się w Stargardzie 21 kwietnia w Stargardzkim Centrum Kultury. Koncert rozpocznie się o 19:30. Pamiętajcie, że ilość miejsc jest ograniczona, dlatego lepiej kupić bilet wcześniej!