Znamy gwiazdy na Stargard Festiwal 2022!

Stargard Festiwal to zdecydowanie największe wydarzenie muzyczne w Stargardzie. Wszyscy fani dobrej muzyki powinni koniecznie zarezerwować czas na termin 24-26 czerwca, ponieważ to właśnie wtedy do miasta zawita wiele interesujących artystów. Warto tutaj wspomnieć, że wszyscy posiadacze Stargardzkiej Karty Mieszkańca będą mogli zdobyć bilety za 1 zł. Jeśli jej nie posiadacie, to musicie za wydarzenie zapłacić trochę więcej. Wejście na koncerty w piątek lub w sobotę będzie kosztowało 59 zł, natomiast w niedzielę 79 zł. Istnieje również możliwość zakupu karnetu na 3 dni w cenie 150 zł. Sprawdźmy kto w tym roku zawita do Stargardu.

Piątek, 24 czerwca

Festiwal rozpoczynamy w piątek o 20:00, kiedy to na scenie za Młodzieżowym Domem Kultury pojawi się Ørganek. Drugą i zarazem ostatnią gwiazdą, która wystąpi tego dnia, będzie Agnieszka Chylińska.

Sobota, 25 czerwca

W drugi dzień trwania Stargard Festiwalu również będziemy mogli zobaczyć na scenie dwie gwiazdy. O 20:00 pojawi się na niej Sarsa, a tuż po niej będziemy mogli posłuchać piosenek Natalii Przybysz.

Niedziela, 26 czerwca

Ostatni dzień Festiwalu to jeden koncert więcej niż w piątek i sobotę. Z tego powodu pierwszy z nich rozpocznie się trochę wcześniej, ponieważ o 19:00. Będziemy mogli obejrzeć wtedy koncert Smolika i Kev Foxa. Po dobrym rozpoczęciu wieczoru na scenie pojawi się Katarzyna Nosowska. Absolutną gwiazdą nie tylko tego wieczoru, ale również całego Festiwalu będzie Krzysztof Zalewski, który wystąpi jako ostatni.

Zdecydowanie nie możecie ominąć takiego wydarzenia, w szczególności jeśli jesteście posiadaczami Stargardzkiej Karty Mieszkańca i możecie wejść na Festiwal za jedyne 1 zł.