Stargard Festiwal już w ten weekend

Od piątku do niedzieli będzie trwał Stargard Festiwal 2022, a nim wystąpią gwiazdy polskiej sceny muzycznej. To trzydniowe wydarzenie odbywa się w ramach Dni Stargardu, które zostały zainaugurowane w zeszły piątek koncertem De Facto oraz nocnym turniejem piłki nożnej.

Piątek

24 czerwca o 20:00 rusza stargardzkie koncertowanie. Zaczynamy od mocnego uderzenia, bo już w pierwszym dniu zabawy usłyszymy zespół Ørganek oraz Agnieszkę Chylińską, to razem cztery płyty pokryte platyną, a album „Forever Child” Chylińskiej osiągnął status potrójnej platynowej płyty.

Sobota

Drugi dzień rozpocznie się o tej samej porze, co pierwszy. Tym razem na scenie zameldują się Sarsa z nieśmiertelnym hitem „Naucz mnie” oraz Natalia Przybysz. Obie niezwykle utalentowane i obie wydały wielkie przeboje.

Niedziela

Niedziela to pożegnanie z festiwalem, ale ostatni dzień rozpocznie się godzinę wcześniej niż poprzednie, a wszystko dlatego, że trzeciego dnia potowarzyszą nam aż trzy występy. Smolik i Kev Fox, Katarzyna Nosowska i Krzysztof Zalewski- ta trójka zakończy to wielkie wydarzenie.

Goście uroczystości to nie jedyna dobra informacja. Bilet na jeden dzień koncertowy można nabyć za złotówkę, ale do tego potrzebna jest Stargardzka Karta Mieszkańca, jeśli ktoś tej karty nie posiada, będzie musiał zapłacić nieco więcej.