Szarża Ułańska znów wystartuje

Trwają zapisy do czwartej już edycji Szarży Ułańskiej, której organizacji podejmują się Ośrodek Sportu i Rekreacji w Stargardzie i 12. Dywizja Zmechanizowana. Wydarzenie odbędzie się 16 lipca, ale liczba osób biorących udział w biegu jest ograniczona, więc radzimy spieszyć się z zapisami, póki nie jest za późno.

Czwarta Szarża Ułańska

Szarża Ułańska to bieg na trasie o zaledwie sześciu kilometrów, ale niezwykle wyczerpujący, bo nie jest to zwykły bieg. Śmiałkowie będą musieli pokonać trudne przeszkody czekające na torze, który będzie na poligonie wojskowym. W zmaganiach mogą wziąć udział zarówno mężczyźni, jak i kobiety, a po raz pierwszy pobiec mogą również dzieci. Najlepsi otrzymają statuetki oraz upominki.

Zabawa będzie towarzyszyć festynowi 14. Batalionu Ułanów Jazłowieckich, a biuro zawodów otwiera się o godzinie 8. Pierwszy bieg rozpocznie o godzinie 10, a wystartują w nim dzieci z rocznika 2011 i młodsi, oni będą mieli do pokonania nieco krótszą trasę, bo liczącą sobie 400 metrów. 20 minut później rozpocznie wyścig dzieci urodzonych w latach 2007-2010, na nich czeka trasa o długości 800 metrów. Start głównego biegu zaplanowany jest na 11:00. O 12:30 odbędzie się dekoracja i quiz, w którym do wygrania będą nagrody.