Ostatni weekend wakacji w Stargardzie

Wakacje dobiegają końca, ale do zakończenia tego beztroskiego okresu czeka nas jeszcze jeden weekend. Co na ten czas przygotował dla nas Stargard?

Piątek w rytmie disco

W piątkowy wieczór gwiazdy muzyki disco rozgrzeją nas na zakończenie wakacji. Summer Disco to dobra okazja, by trochę zaszaleć. Tańczyć będziemy do muzyki takich zespołów jak Twoja Ex, Bazyleek, Playboys i Piękni i Młodzi. Impreza rozpocznie się o godzinie 18:00 na stadionie LKS.

Hip-hopowa sobota

W sobotę odbędzie się druga edycja Hip-Hop Festival Stargard. Poprzednia edycja cieszyła się sporym zainteresowaniem i pewnie w tym roku nie będzie inaczej. Otwarcie bramek na stadionie LKS-u nastąpi o 17:00, a festiwal rozpocznie się godzinę później. W tegorocznej edycji festiwalu wezmą udział Trill Pem, Kubańczyk, który był tutaj także rok temu, Margaret, Wiatr, Mr. Polska oraz Tede.

Również w sobotę odbędzie się spotkanie z cyklu „Moc Uważności dla Seniora i redukcja stresu”, który rozpoczął się 10 sierpnia. Trening uważności daje większą kontrolę nad życiem.

Klasyczna niedziela

W niedzielę wakacje pożegnają miłośnicy klasycznych samochodów i motorów. Organizatorem imprezy jest grupa „Klasyczny Stargard”, każdy, kto w swoim garażu ma coś z klasycznej motoryzacji, będzie mógł to zaprezentować.

Wcześniej będzie coś dla młodszych mieszkańców Stargardu. W ramach cyklu „Stargardzkich Dzieciaków Kinomaniaków” do obejrzenia w kinie jest film animowany „Wilk na 100%”.