Dzień otwarty w kiczarowskim schronisku

Już w sobotę 3 września Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Kiczarowie zaprasza na dzień otwarty. Początek już o godzinie 10:30, a w czasie trwania odwiedzin do dyspozycji najmłodszych będzie kilka atrakcji oraz będzie można się czegoś dowiedzieć o adopcji.

Psy potrzebujące uwagi

Dla osób, które chciałyby przygarnąć psa ze schroniska to doskonała okazja na bliższe poznanie psa podczas spaceru zapoznawczego, które schronisko oferuje. W sobotę będzie również możliwość do spotkania i rozmowy z lekarzem weterynarii. Schronisko oferuje naukę bezpiecznego kontaktu z psem oraz pokaz psów pracujących. Poza tym będą liczne atrakcje dla dzieci takie jak malowanie twarzy.

Adopcja psa

W Polsce jest kilka milionów bezdomnych zwierząt i ta liczba nie maleje. W schroniskach umiera co czwarte zwierzę, adoptując psa, można mu uratować życie i zyskać wiernego przyjaciela. Wybierając psa ze schroniska, możemy zdecydować, jaki charakter zwierzaka nam odpowiada. Wolontariusze i pracownicy schronisk spędzają z nimi wiele czasu i mogą dużo opowiedzieć o jego zachowaniu. Jeśli nie możemy sobie pozwolić na adopcję psa, zachęcamy do wsparcia schronisk.