W weekend odbędą się Warsztaty Mistrzów LEGO!

Kto nie lubi klocków LEGO? Dla wszystkich miłośników nie tylko tych małych, LEGO już w zbliżający się weekend odbędzie się wyjątkowego wydarzenie. Łukasz Górecki, zwycięzca programu telewizyjnego, w którym konstruktorzy rywalizują o tytuł mistrza LEGO, będzie gościem Warsztatów Mistrzów LEGO, które odbędą się w Stargardzkim Centrum Nauki Filary.

Co czeka nas na tych warsztatach?

Na wszystkich zainteresowanych czekać będzie przede wszystkim tysiące klocków LEGO, z których będą tworzyć własne projekty pod okiem Łukasza Góreckiego. Poznamy techniki budowania, sztuczki i wszelkiego rodzaju triki. To dwie godziny warsztatów pod okiem mistrza w tej dziedzinie. 15 października początek już o godzinie 08:00, a dzień później o 17:00. Każdy z uczestników otrzyma upominek z LEGO oraz pamiątkowe zdjęcie z Łukaszem Góreckim i jego pucharem. Wydarzenie będzie podzielone na trzy grupy wiekowe: Dzieci w wieku 7- 11 lat, Młodzież w wieku 12- 17 lat oraz Dorośli.

Organizatorzy tego wydarzenia

Organizatorem tego dwudniowego wydarzenia jest Stargardzkie Centrum Nauki Filary, a bilety na warsztaty można kupić w sklepiku lub biletomacie w Centrum Nauki, lub na stronie internetowej.