Zapraszamy do nowo otwartej Pracowni Badań Psychologicznych WOMP w Stargardzie

Jeśli masz zamiar ubiegać się o pozwolenie na posiadanie broni lub jesteś kierowcą, który potrzebuje orzeczenia psychologicznego, mamy dla ciebie ważną informację. Pracownia Badań Psychologicznych WOMP w Stargardzie właśnie poszerzyła swoją ofertę i teraz jest gotowa na twoją wizytę.

Przychodnia, zlokalizowana przy ulicy Mickiewicza w Stargardzie, oferuje szeroki zakres badań psychologicznych. Niezależnie od tego, czy jesteś kierowcą dowolnej kategorii, straciłeś prawo jazdy, obsługujesz sprzęt budowlany, pracujesz na wysokościach lub wykorzystujesz samochód służbowy klasy B, możesz skorzystać z usług tej placówki.

Ponadto, jak wyjaśnia Natalia Andruczyk, rzecznik prasowy WOMP – ZCLiP, przeprowadzane są tam badania przeznaczone dla pracowników zabezpieczenia technicznego oraz osób starających się o pozwolenie na broń, posiadających broń lub pracujących z bronią. Zakres badań obejmuje również diagnozowanie osobowości i intelektu. Co więcej, Pracownia oferuje możliwość wykonania ponownych badań psychologicznych, tzw. „odwoławczych”.

Przypomnijmy, że do tej pory Pracownia Badań Psychologicznych funkcjonowała tylko w strukturach WOMP przy ul. Bolesława Śmiałego w Szczecinie. To się zmieniło 11 stycznia bieżącego roku, kiedy to otwarto filię w Stargardzie.