Modernizacja chodników na ulicy Piłsudskiego w Stargardzie pod kierunkiem firmy Oldróg

Rozpoczęto już prace związane z ułożeniem nowych fragmentów chodnika na stargardzkiej ulicy Piłsudskiego. Działa to ma na celu eliminację nierówności, które były dotychczas zgłaszane przez mieszkańców miasta, zwłaszcza tych, którzy poruszają się pieszo.

Sygnalizacje o nierównościach na ulicy Piłsudskiego pojawiały się wielokrotnie. Mieszkańcy Stargardu zgłaszali problematyczne miejsca, gdzie chodniki były nierówne. Teraz przyszedł czas na zmiany – prace mające na celu poprawienie stanu chodników ruszyły pełną parą.

Dzisiaj rozpoczęto prace modernizacyjne, które objęły znaczną część ulicy Piłsudskiego. Zakres prac obejmuje teren od śródmieścia do centrum miasta Stargardu. Pierwsze etapy realizowane są w pobliżu skrzyżowania z ulicą Reja oraz nieco dalej, za skrzyżowaniem z ulicą Środkową. Następnie prace będą kontynuowane aż do placu Wolności. Poprawki prowadzone są po prawej stronie jezdni, patrząc w kierunku pl. Wolności.

Renowacja chodnika na ulicy Piłsudskiego jest realizowana na zlecenie miasta Stargard. Wykonawcą prac jest firma budowlana Oldróg, pochodząca z Pyrzyc.