Kryminalni ze Stargardu zatrzymali dwie poszukiwane nieletnie i mężczyznę z narkotykami

Działania policyjne, które miały na celu zlokalizowanie dwóch zaginionych nieletnich dziewczyn, przyniosły pozytywny efekt. Stargardzcy kryminalni, wspomagani przez specjalistyczny zespół do spraw nieletnich, z powodzeniem namierzyli i aresztowali obie młode osoby.

Wskazówki zdobyte w trakcie intensywnych działań operacyjnych oraz obszernej pracy wywiadowczej skierowały policjantów do jednego z mieszkań w Stargardzie. Właśnie tam ukrywała się poszukiwana 17-letnia dziewczyna – podaje asp. Justyna Siwarska, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie.

Podczas przeszukania lokalu okazało się, że oprócz 17-latki, w mieszkaniu znajduje się również druga poszukiwana dziewczyna, 16-latek z Stargardu. Na miejscu był także 28-letni mężczyzna, który miał przy sobie środki odurzające.

Komenda Powiatowa Policji w Stargardzie potwierdziła zatrzymanie całego trio i ich przewiezienie do komisariatu. Śledztwo w sprawie trzech aresztowanych osób jest w toku, a policja kontynuuje dalsze czynności w tej sprawie.