Budowa kolejnego punktu handlowego marki Biedronka w Stargardzie

Na szczegółowe zapytania mieszkańców dotyczące obecnej budowy przy Podleśnej 5 w Stargardzie, odpowiadamy, że jest to miejsce, gdzie powstaje nowy sklep sieci Biedronka. Ta inwestycja stanowi pierwszy większy punkt handlowy na tym terenie miasta.

Prace budowlane przy ulicy Podleśnej 5 są realizowane przez Przedsiębiorstwo Budowlane Ciastowicz z Poznania. Powstający tam market będzie szóstym sklepem Biedronka na terenie Stargardu. Nieoficjalne informacje, które udało nam się ustalić, mówią, że otwarcie nowego sklepu planowane jest do końca czerwca bieżącego roku. Oczywiście data ta może ulec zmianie, jeśli podczas realizacji projektu wystąpią jakiekolwiek nieprzewidziane okoliczności.

Powstający sklep sieci Biedronka na osiedlu przy ulicy Podleśnej 5, gdzie w ostatnich latach wyrosło nowe osiedle mieszkaniowe, zapełni lukę w obszarze dużych sklepów. Na ten moment jest to jedyna tego typu inwestycja w tej części miasta. Co więcej, w pobliżu tej lokalizacji rozpoczęła się budowa następnego sklepu. Planowane jest tam otwarcie pierwszej w Stargardzie placówki sieci Dino.